T.Wojciechowski najlepszy!

W rundzie jesiennej Tomek był jednym z liderów drużyny prowadzonej przez trenera Pedryca. Obok Grzegorza Grochowskiego wystąpił we wszystkich 18 spotkaniach, 14-krotnie wybiegając w pierwszym skłądzie (1119 minut spędzonych na boisku). Razem z Tomaszem Azikiewiczem jest także najlepszym strzelcem zespołu (6 goli). Warto dodać, że popularny „Zetor” został wybrany najlepszym zawodnikiem „Gieksy” przez działaczy, piłkarzy i trenera Prochowiczanki, a także jest na liście 50 nominowanych sportowców w Plebiscycie na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera portalu e-legnickie.pl.

Laureta otrzyma piłkę Adidas ufundowaną przez jednego z naszych sponsorów – firmę P.H.U Kamieniarstwo Piotr Szczukiewicz, trudniącą się m.in. sprzedażą i montażem nagrobków.

TOP 5 najlepszy piłkarz rundy jesiennej 2013:

Tomasz Wojciechowski – 22.1% (30 głosów)
Andrzej Węgłowski – 14.7% (20)
Tomasz Azikiewicz – 13.2% (18)
Adam Baranowski – 8.1% (11)
Kamil Salamon – 7.4% (10)

Nowa sonda dotyczy naszych szans na utrzymanie w 3. lidze. Pytanie jest bardzo proste: czy wierzysz w utrzymanie „Gieksy” w 3. lidze? Wiemy, że naszych piłkarzy czeka nie lada wyzwanie, chcemy jednak poznać Wasze odczucia i nadzieje. Zapraszamy do głosowania!

Dodaj komentarz