Krystian C. wygrywa konkurs na Facebooku!

Laureat przebił konkurencję zbierając blisko 270 „lajków” – o 140 więcej niż drugi w klasyfikacji Michał G.. Trzecie miejsce zajął Michał R. z blisko 100 głosami.

– Bardzo się cieszę z wygranej w konkursie Prochowiczanki, zwłaszcza że osiągnąłem tak znaczącą przewagę nad rywalami. W zwycięstwie pomogli mi koledzy z Playarenowej drużyny w której gram, czyli z Poteflonu Lubin. Jednak bardziej niż ze zwycięstwa w tym konkursie będę się cieszył z pozostania „Gieksy” w III lidze. Myślę, że w tej drużynie jest niesamowity potencjał i nie zasługuje ona na niższą klasę rozgrywkową, zwłaszcza że zawodnicy, których w dużej mierze znam osobiście, zostawiają mnóstwo zdrowia na boisku – powiedział nam Krystian C..

Gratulujemy zwycięzcy i obiecujemy, że podobne konkursy jeszcze nie raz pojawią się na naszym fanpage’u.

Krystian C. z nagrodą w konkursie Prochowiczanki

Dodaj komentarz